Vozy na objednání

Vozidla na objednání

-V případě,že si z naši omezené nabídky vozidel nevyberete přesně dle Vašich představ,nabízíme Vám řešení,které využívá 90% našich zákazníků a to je připravení vozidla přesně dle Vašich představ.

Řeknete nám,jake vozidlo si představujete,jakou barvu,výbavu,motor,či převodovku, prostě vše co ve svém vozidle chcete mít, my Vám do mailu zašleme nabídky cca 5 ti takových vozidel i s fotodokumentací ,podrobnou výbavou,nájezdem km a cenou.

Vy si vyberete konkrétní vůz,vystavíme Vám zálohovou fakturu 100.000-200.000.- dle typu vozidla a po obdržení této zálohy vozidlo koupíme a připravíme pro Vás.Po té si vozidlo u nás prohlédnete, zkontrolujete a pokud bude vše podle dohody,tak vozidlo doplatíte,nebo u nás podepíšete úvěrové smlouvy a vozidlo si odeberete.

Máte li zájem vozidlo platit úvěrem či jiným financováním, během doby než budete mít vozidlo připravené (cca 10 dní) ,Vám zajistíme a schválíme financování,takže po té jen podepíšete smlouvy,složíte nám Vaši akontaci a hned odjíždíte s vozidlem.

Netřeba zdůrazňovat,že vozidla jsou NEHAVAROVANÁ a s kompletní servisní dokumentací,která je dohledatelná!

Tuto službu využívá převážná část našich klientů,jelikož naše možnosti jsou omezené a není možné míti na skladě tolik vozidel,kolik je přání a dodací lhůta několika dní nebývá problém.

Našim přáním je Vaše spokojenost a myslíme si,že když si člověk kupuje auto,nemusí dělat kompromisy ,ale má si najít to co přesně chce a ne se spokojit s tím,co zrovna je..

Stačí kolik kompromisů jsme nuceni dělat v běžném životě a přijali jsme to celkem automaticky,ale nedělejme kde to není třeba..