Pomáháme

Komu a proč pomáháme? Stručná odpověď by zněla, že potřebnému člověku a na otázku proč-proč ne .. ?

 

Auto pro Lindu | Donio

https://www.dobryskutek.cz/akce/lukas-brothanek-a-jeho-a-c-a-b1-enterprise-pomaha-klientum-dobreho-skutku-tretim-rokem-5621

Myslíme si, že by se člověk neměl starat jen o to, kolik sám vydělá a jen sám o sebe. Dle našeho názoru nejde jen brát, je třeba i dávat a je velká škoda, že většinu společností ať už v našem oboru, či jiném toto moc nezajímá. Osobně doufám, že se to časem změní a člověk začne mít větší radost z toho komu dnes pomohl, než z toho co si dnes koupil..

Pomáháme lidem a rodinám o které by se měl starat náš stát, ale díky vládnoucímu režimu pro který je důležitější pomáhat muslimům v Turecku či Jordánsku, než vlastním lidem, to nedělá. V současnosti nejvíce spolupracujeme s nadací Dobrý Skutek, díky které máme možnost vstupovat do života konkrétním lidem v nesnázích a vidět výsledek naši pomoci v reálném životě. Většinou se to týká nemocných dětí, na jejichž nemoci existuje účinná léčba, ale stát ani zdravotní pojišťovny ji nehradí a rodiče takových dětí tráví veškerý čas, který jim při starání o takovéto dítě zbývá tím, že v podstatě žebrají, neustálým doprošováním a ponižováním se, aby někde sehnali nějaké peníze a mohli alespoň trochu dítěti, či sami sobě ulehčit nelehký úděl.

Od roku 2014 naše pomoc přes nadaci Dobrý Skutek, SOS-Vesničky, Armáda Spásy a další pomoc zaměřenou konkrétním lidem, činí k 31.12.2020  částku 3.518.287.- Kč.

za rok 2014   521.605.- Kč.

za rok 2015   438.799.- Kč.

za rok 2016    584.749.- Kč.

za rok 2017    306.834.- Kč.

za rok 2018    196.800.- Kč.

za rok 2019    437.700.- Kč.

za rok 2020   413.800.- Kč.

za rok 2021   618.000.- Kč.

 

Začínáme více a více spolupracovat s SOS-Dětské vesničky,angažujeme se v Naději 3000 kde nemocným dětěm kupujeme léčebné přístroje a snažíme se tím alespoň trochu jim zlehčovat jejich nelehký úděl..

Kromě této nadace se angažujeme v Armádě Spásy, máme několik „klientů“ kterým pomáháme delší časový úsek a v podstatě nás může oslovit kdokoliv, kdo je v nesnázích a pokud je to v našich silách pomoc neodmítneme.

Proč toto píšu na naše stránky, které se týkají obchodování s vozidly? lnu proto, protože je spousta lidí, kteří peníze mají, ale zajímají se jen a jen o sebe a já doufám, že třeba po přečtení podobných věcí se v nich něco hne a začnou se zajímat i o osudy druhých. Ono totiž platí, že dneska se nám daří dobře, ale nikdo neví kdy bude sám potřebovat pomoc druhých. A jelikož jsme Češi, musíme v první řadě pomáhat svým vlastním lidem-Čechům!

PS: Evropské dotace nečerpáme,neboť nám nikdo nic nedá,takže vše toto platíme z vlastního zisku,který vytváříme díky Vám,že od nás kupujete..