Financování a pojištění

Financování / Operativní leasing a pojištění

U nás máte možnost vybrat si z několika variant financování dle Vašich požadavků.

    • Platba v hotovosti
    • Financování úvěrem nebo leasingem
    • Operativním leasingem nebo dlouhodobým pronájmem.

Platba v hotovosti

Chcete-li zaplatit celou kupní cenu v hotovosti můžete tak učinit:
a) Bankovním převodem
b) Složením hotovosti na náš bankovní účet
c) Složením hotovosti u nás na pokladně

Úvěr nebo leasing

Máte-li zájem o financování Vámi vybraného vozu leasingem nebo úvěrem máme pro Vás připravenu širokou nabídku od společností poskytujících tyto služby se kterými máme dlouholeté zkušenosti.
Můžete zvolit financování vozidla úvěrem, kdy dostáváte celkovou konečnou fakturu od vozidla na Vaši firmu a nárokujete se ihned celkové DPH z kupní ceny. Při financování operativním leasingem, konečnou fakturu dostává leasingová společnost a ta Vám vystaví fakturu za akontaci, ze které si jednorázově odečítáte DPH a po té vždy měsíčně fakturuje splátku ze které si odečítáte DPH. Varianta dlouhodobého pronájmu vozidla je popsána podrobněji v  „Půjčovna a dlouhodobý pronájem.

Financování je až do 90% ceny předmětu a délka splácení od 6 do 120 měsíců. Dále Vám sjednáme pojištění s maximálními možnými slevami. Protože, ale každý zákazník potřebuje individuální přístup poradíme se s Vámi a přizpůsobíme vše tak ,aby to bylo pro Vás nebo Vaši firmu co nejvýhodnější.

Podklady požadované pro uzavření leasingové, nebo úvěrové smlouvy jsou odvislé od ceny vozu a vámi požadované akontace, proto je lepší vždy vše řešit s Vámi individuální dohodou, než nastavovat pevné pro všechny stejné podmínky. Stačí nám, když si od nás vyberete vozidlo, nepotřebujeme na Vás vydělávat 2x,tudíž NEÚČTUJEM ŽÁDNOU PROVIZI společnostem za podepsání úvěru/leasingu jenž by se Vám po té promítla do splátek!

Operativní leasing

Nepotřebujete žádný základní kapitál , vyberte si  vozidlo z naší nabídky , nebo z individ. Nabídky kterou pro Vás připravíme vozidlo dle Vašich představ , ať již nové , nebo zánovní a po odsouhlasení  měsíční platby , máte vozidlo připravené k používání. Samozřejmostí je v případě zájmu bezplatný servis , Přezouvání zimních a letních pneu. Vozidlo v takovém případě vyzvedneme u Vás doma , či ve vaší firmě , půjčíme náhradní vozidlo a vozidlo po té opět přistavíme kam budete chtít. Po uplynutí doby OL (většinou 36. Měsíců, ale můžeme upravit dle Vašich požadavků 12-48 měsíců) můžete vozidlo odkoupit , či nám ho prostě vrátit a vzít si od nás opět nové.

Pojištění

K pojištění vozidel doporučujeme po dlouholetých zkušenostech pojišťovnu UNIQUA se kterou máme jen ty nejlepší zkušenosti a to jak v cenách pojištění, tak v jejich přístupu při likvidaci případných pojistných událostí.